W jubileuszowym roku 60-lecia Politechniki Opolskiej odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu akademickim uczelni – Święto Politechniki Opolskiej.
Podczas uroczystości wręczono akty nadania stopni doktora i doktora habilitowanego, a także nagrody dla studentów i doktorantów wyróżniających się działalnością naukową, organizacyjną oraz społeczną.
Miło nam poinformować, że dyplom doktora w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne odebrał dr inż. Adam Krotowski. Serdecznie gratulujemy tego ważnego osiągnięcia naukowego i życzymy dalszych sukcesów w pracy badawczej oraz dydaktycznej.
Powody do dumy dają nam również nasi studenci. Za działalność organizacyjną dyplomy odebrali:
🔹 Piotr Duda
🔹 Bartosz Hutyra
🔹 Piotr Krogul
🔹 Radosław Kucharz
🔹 Damian Niepala
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywne zaangażowanie w życie Wydziału, uczelni oraz środowiska akademickiego. To właśnie dzięki takim osobom nieustannie się rozwijamy i realizujemy kolejne ambitne przedsięwzięcia.
👏 Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów naukowych, organizacyjnych i zawodowych.














