Politechnika Opolska

Doktoranci i studenci WEAiI odebrali wyróżnienia

W jubileuszowym roku 60-lecia Politechniki Opolskiej odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu akademickim uczelni – Święto Politechniki Opolskiej.

Podczas uroczystości wręczono akty nadania stopni doktora i doktora habilitowanego, a także nagrody dla studentów i doktorantów wyróżniających się działalnością naukową, organizacyjną oraz społeczną.

Miło nam poinformować, że dyplom doktora w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne odebrał dr inż. Adam Krotowski. Serdecznie gratulujemy tego ważnego osiągnięcia naukowego i życzymy dalszych sukcesów w pracy badawczej oraz dydaktycznej.

Powody do dumy dają nam również nasi studenci. Za działalność organizacyjną dyplomy  odebrali:

🔹 Piotr Duda
🔹 Bartosz Hutyra
🔹 Piotr Krogul
🔹 Radosław Kucharz
🔹 Damian Niepala

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywne zaangażowanie w życie Wydziału, uczelni oraz środowiska akademickiego. To właśnie dzięki takim osobom nieustannie się rozwijamy i realizujemy kolejne ambitne przedsięwzięcia.

👏 Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów naukowych, organizacyjnych i zawodowych.

WYDARZENIA

WAŻNE

Inne aktualności