Politechnika Opolska

IEEE Student Branch Summit 2026 na WEAiI

Na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej w dniach 15–16 maja 2026 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – IEEE Student Branch Summit.

Będzie to pierwsze tego rodzaju spotkanie od 2014 roku, skierowane przede wszystkim do obecnych i przyszłych liderów Kół Studenckich IEEE, którzy chcą aktywnie rozwijać działalność swoich organizacji. W programie przewidziano szkolenia dotyczące struktury IEEE i możliwości oferowanych studentom, zarządzania Kołem Studenckim IEEE oraz rozwoju kompetencji zawodowych i miękkich.

Wydarzenie będzie również okazją do prezentacji osiągnięć i projektów poszczególnych Kół Studenckich IEEE, a dla opiekunów kół zaplanowano osobne spotkanie w formule okrągłego stołu. Summit stworzy także przestrzeń do integracji i nawiązywania kontaktów przed lipcowym Kongresem IEEE R8 SYP w Krakowie.

Miejsce: Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76, budynek P4, Opole

Termin: 15–16 maja 2026

Start: godz. 12:00

WYDARZENIA

WAŻNE

Inne aktualności