Trwa rekrutacja do XV edycji Akademii Liderów Energii – bezpłatnego programu rozwojowego Fundacji im. Lesława A. Pagi skierowanego do studentów i absolwentów zainteresowanych sektorem energetycznym.
Akademia Liderów Energii to trzymiesięczny program łączący ekspercką wiedzę, praktyczne case studies, warsztaty oraz pracę projektową realizowaną pod okiem liderów branży. Uczestnicy zdobywają praktyczne kompetencje, poznają realia rynku energii oraz budują sieć kontaktów z ekspertami sektora.
Rekrutacja trwa do 24 maja.
Do udziału zapraszamy studentów i absolwentów kierunków: energetyka, elektrotechnika, inżynieria naftowa i gazownicza, transport, mechanika i budowa maszyn energetycznych, automatyka i robotyka, lotnictwo, prawo, finanse, ekonomia, zarządzanie, dziennikarstwo, stosunki międzynarodowe, ochrona środowiska, globalny biznes oraz innych kierunków uczelni technicznych.
Szczegóły programu oraz formularz zgłoszeniowy:
https://paga.org.pl/akademia-liderow-energii/
Zobacz, jak wyglądał finał poprzedniej edycji:
https://www.youtube.com/watch?v=-8xyZvaI9gE







